مولتی محافظ هوشمند ماینر مدل تتا وان با بهره گیری از تخصص و علم محافظت بهینه از ماینر توسط تیم تخصصی ما طراحی و تولید شده،این مولتی محافظ همان گونه که از اسم آن قابل تشخیص است دارای سنسورهای متفاوت برای هدف های خاص مخصوصا ماینر های سایلنت شده با فن حلزونی طراحی شده به گونه ای که شما میتوانید از سنسور تشخیص جریان هوا ، سنسور دما(4عدد) به طور همزمان یا بصورت تکی در کنار قابلیت تشخصی نوسان در ولتاژ ورودی استفده کنید.

این محافظ دارای مشابه داخلی و خارجی نیست و تماما با تکیه بر توانایی های دانش بنیان تیم تتاچین برای تمام ماینر ها با هر گونه خنک کاری (بادی فابریک ، لیکوئید ، بادی سایلنت) طراحی شده و گارانتی 5 ساله پشتیبانی تیم تتاچین را داراست.

اگر بخواهیم مختصری در مورد کارکرد این سنسور برای شما بگوییم میتوان در چند بخش خلاصه کرد :

  • سنسور ولتاژ : سنسور ولتاژ یا سنسور نوسان برق مهمترین و متفاوت ترین قسمت این تجهیز هوشمند است که خود را از تمام رقبای خود جدا میکند.این سنسور هم قابلیت تنظیم مینیمم و ماکسیمم ولتاژ ورودی را داراست.
  • سنسور بادی : این سنسور در مقابل باد فن دستگاه یا فن سایلنت متصل میشود و به محض قطع شدن باد خروجی ماینر را از مدار جریان AC ورودی جدا میکند.
  • سنسور دما : سنسور 4 کاناله دما که میتوان گفت مهمترین سنسور می باشد توانایی سنجش و نشان دادن دمای لحظه ای را روی نشانگر خود دارد و قابلیت برنامه ریزی مینیموم و ماکزیموم دما را برای هر سنسور بطور جداگانه به شما ارائه میدهد.

این سنسور بسیار کاربردی است و در مقابل امکانات و محافظتی که از ماینر شما در مقابل خرابی انجام میدهد قیمت بسیار پایینی دارد و نحوه نصب و راه اندازی نیاز به تخصص خاصی ندارد، برای خرید این محصول کلیک کنید.